Menu

De club

Welkom op de website van Fiets Tour Club Westland, de toerclub van het Westland. Elke zondag rijden we toertochten of vossenritten. Klinkt interessant? Blader dan eens verder. FTCW is een club voor jong en oud, dus ook voor jou is er een plek bij ons. Als je dat wilt kun je natuurlijk altijd een keer geheel vrijblijvend langskomen.

Het bestuur

Voorzitter Gerard Zwinkels voorzitter@ftcw.nl 06-41210220
Secretaris Ria Batist secretariaat@ftcw.nl  
Penningmeester 
Ledenadministratie
Peter Machetti penningmeester@ftcw.nl 06-30143039
Lid (PR en Sponsoring) Gerard Zwinkels sponsoring@ftcw.nl  06-41210220
Lid (Communicatie) Marco van der Poel communicatie@ftcw.nl 06-40293247
Lid (Evenementen) Peter van Os   06-30610367
Lid Jeroen van der Valk lid@ftcw.nl  06 52641815
Redactielid   redactie@ftcw.nl   

 

Coördinatoren

Toertochten Hans Buurkes toertochten@ftcw.nl  
Vossenritten Marcel Slaman vossenritten@ftcw.nl  


Foto Bestuur

 

Nieuwe foto volgt spoedig.