Menu

De club

Welkom op de website van Fiets Tour Club Westland, de toerclub van het Westland. Elke zondag rijden we toertochten of vossenritten. Klinkt interessant? Blader dan eens verder. FTCW is een club voor jong en oud, dus ook voor jou is er een plek bij ons. Als je dat wilt kun je natuurlijk altijd een keer geheel vrijblijvend langskomen.

Het bestuur

(Interim) Voorzitter Gerard Zwinkels voorzitter@ftcw.nl 06-41210220
Secretaris Ria Batist secretariaat@ftcw.nl  
Penningmeester 
Ledenadministratie
Peter Marchetti penningmeester@ftcw.nl 06-30143039
Lid (PR en Sponsoring) Gerard Zwinkels sponsoring@ftcw.nl  06-41210220
Lid (Communicatie) Marco van der Poel communicatie@ftcw.nl 06-40293247
Lid (Evenementen) Peter van Os   06-30610367
Lid (Vossenritten) Jeroen van der Valk   06-52641815
Redactie, voor alle stukjes en publicaties    redactie@ftcw.nl   

 

Coördinatoren

Toertochten Hans Buurkes toertochten@ftcw.nl  
Vossenritten Marcel Slaman vossenritten@ftcw.nl  


Foto Bestuur

Van links naar rechts:
Marco van der Poel, Jeroen van der Valk, Gerard Zwinkels, Ria Batist-Löbker, Peter Marchetti, Peter van Os